از اول بهمن ماه تا 15 بهمن ماه 1386 بر شما چه خواهد گذشت؟؟؟

فروردین‌ (برج‌ حمل‌):
    با فردی‌ آشنا خواهید شد که‌ در موفقیت‌های‌ آینده‌تان‌ نقش‌ مهمی‌ را ایفا می‌کند. این‌ آشنایی‌ ممکن‌است‌ سرچشمه‌ یک‌ ارتباط عاطفی‌ یا ارتباطی‌ کاری‌ باشد. نسبت‌ به‌ موضوعی‌ به‌ شدت‌ احساس‌کنجکاوی‌ می‌کنید. با همسر یا فرد مورد علاقه‌تان‌ در مورد آینده‌ برنامه‌ ریزی‌ و تبادل‌ نظر خواهید کرد.پیشنهادهای‌ کاری‌ ظاهر فریب‌ را نپذیرید. مراقب‌ برنامه‌ غذایی‌تان‌ باشید. با متولدین‌ مردادماه‌ سازگارترخواهید بود.
    وضعیت‌ رمانتیک‌ ©©©©
    وضعیت‌ مالی‌: $ $
    وضعیت‌ ارتباطی‌: * * * * *
    
     اردیبهشت‌ (برج‌ ثور):
    ورزش‌ و فعالیت‌های‌ جسمانی‌ به‌ تناسب‌ اندامتان‌ کمک‌ خواهند کرد. در امور کاری‌ یا تحصیلی‌ صبر وحوصله‌ بیشتری‌ به‌ خرج‌ داده‌ و اوقات‌ بیشتری‌ را به‌ آن‌ اختصاص‌ دهید. اسرار محرمانه‌ زندگی‌تان‌ را نزددیگران‌ برملا نکنید. اگر پیشنهاد جدیدی‌ به‌ شما شد، قبل‌ از پذیرفتن‌، حتما با همسر یا فرد موردعلاقه‌تان‌ درباره‌ آن‌ مشورت‌ کنید. در خوردن‌ غذا افراط نکنید. با متولدین‌ آذر و شهریور ماه‌ سازگارترخواهید بود.
    وضعیت‌ رمانتیک‌ ©©©©
    وضعیت‌ مالی‌: $ $ $
    وضعیت‌ ارتباطی‌: * * *
    
     خرداد (برج‌ جوزا):
    در تمام‌ روابط عاطفی‌ خود، خلاقیت‌ از خود نشان‌ دهید. در جمع‌ دوستان‌ و خویشاوندان‌، اوقاتی‌سرگرم‌ کننده‌ را سپری‌ خواهید کرد. در امور مرتبط با املاک‌، شانس‌ زیادی‌ دارید و می‌توانید نسبت‌ به‌سرمایه‌گذاری‌ در آن‌ اقداماتی‌ صورت‌ دهید. به‌ یاد داشته‌ باشید که‌ هرچه‌ به‌ دنیا بدهید، همان‌ را دروخواهید کرد. از نظر جسمانی‌ احساس‌ خستگی‌ می‌کنید و به‌ استراحت‌ بیشتری‌ نیاز دارید. آب‌ بیشتربخورید. با متولدین‌ شهریور ماه‌ سازگارتر خواهید بود.
    وضعیت‌ رمانتیک‌ ©©©©©
    وضعیت‌ مالی‌: $ $ $ $ $
    وضعیت‌ ارتباطی‌: * * *
    
     تیر (برج‌ سرطان‌):
    در همه‌ روابط عاطفی‌ خود، خوب‌ عمل‌ می‌کنید. درصدد تغییر دادن‌ چیزی‌ نباشید و فقط به‌ بهبودبخشی‌ بیندیشید. برای‌ پایان‌ بخشی‌ به‌ هر ارتباطی‌ بهتر است‌ دست‌ نگه‌ دارید و بگذارید زمان‌ همه‌مشکلات‌ را حل‌ کند. در جهت‌ اهدافتان‌ در زندگی‌ پیش‌ بروید و در مواجهه‌ با موانع‌ ناامید نشوید. به‌علت‌ تغییراتی‌ فصلی‌ ممکن‌ است‌ دچار بیماری‌ هایی‌ جزیی‌ مثل‌ سرماخوردگی‌ شوید. نگران‌ نباشید بامصرف‌ ویتامین‌ «ث» زیاد و استراحت‌ بیشتر، حال‌ بهتری‌ پیدا خواهید کرد. با متولدین‌ مهر و خردادماه‌سازگارتر خواهید بود.
    وضعیت‌ رمانتیک‌ ©©©©©
    وضعیت‌ مالی‌: $ $
    وضعیت‌ ارتباطی‌: * * *
    
     مرداد (برج‌ اسد):
    قوه‌ ابتکارتان‌ به‌ نحوی‌ عالی‌ عمل‌ می‌کند که‌ هیچ‌ کس‌ نمی‌تواند در برابر خواسته‌هایتان‌ از خودمقاومت‌ نشان‌ دهد. اگر احساس‌ می‌کنید که‌ دچار رکود شده‌اید و از پیشرفت‌ باز مانده‌اید، بهتر است‌گذشته‌ها را مرور کنید تا نقاط ضعف‌تان‌ را برطرف‌ نمایید. گاهی‌ دچار حواس‌ پرتی‌ و دردها و خشکی‌عضلات‌ می‌شوید. دوش‌ آب‌ گرم‌ بگیرید. با متولدین‌ بهمن‌، اسفند و تیرماه‌ سازگارتر خواهید بود.
    وضعیت‌ رمانتیک‌ ©©©©
    وضعیت‌ مالی‌: $ $ $ $
    وضعیت‌ ارتباطی‌: * * *
    
     شهریور (برج‌ سنبله‌):
    اگر می‌خواهید مشکلات‌ را از میان‌ بردارید، باید خوش‌ برخوردتر و منعطف‌تر باشید. فردی‌ با رفتارخود، باعث‌ سردرگمی‌ شما می‌شود. درصدد کشف‌ حقیقت‌ برنیایید و بگذارید عامل‌ زمان‌، این‌ معما رابرایتان‌ حل‌ کند. اگر سرمایه‌ای‌ اندوخته‌ در بانک‌ دارید، از خرج‌ کردن‌ آن‌ صرفنظر کنید و به‌ فکر آینده‌باشید. سطح‌ انرژی‌تان‌ مثل‌ گذشته‌، زیاد می‌شود، ولی‌ به‌ فکر کار کشیدن‌ زیاد از خود نباشید. با متولدین‌اسفند و فروردین‌ ماه‌ سازگارتر خواهید بود.
    وضعیت‌ رمانتیک‌ ©©©
    وضعیت‌ مالی‌: $
    وضعیت‌ ارتباطی‌: * * *
    
     مهر (برج‌ میزان‌):
    در صورت‌ تجرد، با افرادی‌ آشنا خواهید شد که‌ چندان‌ آینده‌نگر نیستند. از نظر کاری‌ یا تحصیلی‌،اوقاتی‌ شلوغ‌ را در پیش‌ رو دارید و باید خود را با تغییرات‌ جدید، سازگار نمایید. به‌ همسر یا فرد موردعلاقه‌تان‌، کمک‌ فکری‌ بدهید. نسبت‌ به‌ چیزهایی‌ که‌ از اطرافیانتان‌ می‌شنوید، سختگیر نباشید و بیشترشنونده‌ باشید. با متولدین‌ شهریور و آبان‌ ماه‌ سازگارتر خواهید بود.
    وضعیت‌ رمانتیک‌ ©©©
    وضعیت‌ مالی‌: $ $
    وضعیت‌ ارتباطی‌: * *
    
     آبان‌ (برج‌ عقرب‌):
    با انرژی‌ ذهنی‌ سرشاری‌ پیش‌ خواهید رفت‌. سرزندگی‌ و نشاطتان‌ همه‌ را تحت‌ تأثیر قرار می‌دهد. درمحیط کار یا تحصیل‌، به‌ فکر تغییر نباشید و با وضعیت‌ موجود کنار بیایید. آهسته‌ و پیوسته‌ با جریان‌زندگی‌ پیش‌ بروید. دوستی‌ که‌ نیازمند حمایت‌ عاطفی‌ است‌، به‌ سراغ‌ شما خواهد آمد. از نظر جسمانی‌،احساس‌ می‌کنید انرژی‌تان‌ تحلیل‌ رفته‌، به‌ همین‌ دلیل‌ اشتهایتان‌ بیشتر می‌شود. با متولدین‌ اردیبهشت‌،دی‌ و مهرماه‌ سازگارتر خواهید بود.
    وضعیت‌ رمانتیک‌ ©©
    وضعیت‌ مالی‌: $ $ $ $
    وضعیت‌ ارتباطی‌: * * * * *
    
     آذر (برج‌ قوس‌):
    با وجود آنکه‌ تا به‌ حال‌ در روابط عاطفی‌، خوددار بوده‌اید، حالا بیش‌ از پیش‌ مایلید با دیگران‌بجوشید. در محیط کار یا تحصیل‌، مشکلاتی‌ را با اطرافیانتان‌ تجربه‌ خواهید کرد. دیداری‌ با دوستان‌قدیمی‌ و وفادار خواهید داشت‌ که‌ باعث‌ تغییر روحیه‌تان‌ می‌شود. از نظر عضلانی‌ و جسمانی‌ دروضعیتی‌ عالی‌ به‌ سر می‌برید، ولی‌ ممکن‌ است‌ تغییراتی‌ هورمونی‌ را تجربه‌ کنید. با متولدین‌ مرداد وتیرماه‌ سازگارتر خواهید بود.
    وضعیت‌ رمانتیک‌ ©©©©©
    وضعیت‌ مالی‌: $
    وضعیت‌ ارتباطی‌: * * * *
    
     دی‌ (برج‌ جدی‌):
    در صورت‌ تأهل‌، اوقاتی‌ آرام‌ و بدون‌ دغدغه‌ را پشت‌ سر خواهید گذاشت‌. در صورت‌ تجرد، ابرهایی‌تیره‌ در افق‌ روابطتان‌ دیده‌ خواهند شد. ایده‌هایی‌ متهورانه‌ و نامتعارف‌ را در محیط کار یا تحصیل‌ از خودارایه‌ خواهید داد. حس‌ قدردانی‌ خود را نسبت‌ به‌ همسر یا فرد مورد علاقه‌تان‌ نشان‌ دهید. گاهی‌،احساس‌ خستگی‌ و استرس‌ بر وجودتان‌ مستولی‌ می‌شود. مشکلاتی‌ را در رابطه‌ با استخوان‌ها، پاها یاگلویتان‌ تجربه‌ خواهید کرد. با متولدین‌ اسفندماه‌ سازگارتر خواهید بود.
    وضعیت‌ رمانتیک‌ ©©©©©
    وضعیت‌ مالی‌: $ $ $ $ $
    وضعیت‌ ارتباطی‌: * * * * *
    
     بهمن‌ (برج‌ دلو):
    در روابط عاطفی‌، قلب‌ عده‌ای‌ را می‌شکنید. قادرید در زمان‌ مناسب‌، تصمیمی‌ مناسب‌ اتخاذ کنید.می‌توانید حالا به‌ فکر تغییراتی‌ در وضعیت‌ کاری‌ یا تحصیلی‌تان‌ باشید. در رابطه‌ با مسئولیت‌های‌مختلف‌ خود، مشکلاتی‌ جزیی‌ را تجربه‌ می‌کنید. با استراحت‌ و تمدد اعصاب‌ در محیط آرام‌ خانه‌،خستگی‌ روزانه‌ را از خود دور کنید. با متولدین‌ دی‌، شهریور و مردادماه‌ سازگارتر خواهید بود.
    وضعیت‌ رمانتیک‌ ©
    وضعیت‌ مالی‌: $ $ $
    وضعیت‌ ارتباطی‌: * *
    
     اسفند (برج‌ حوت‌):
    در صورت‌ تجرد، بخت‌ و اقبال‌ یارتان‌ خواهد بود و با افرادی‌ آشنا می‌شوید که‌ می‌توانید در کنارشان‌احساس‌ خوشبختی‌ کنید. از طریق‌ اقدامات‌ سنجیده‌ و به‌ موقع‌ در محیط کار یا تحصیل‌، وضعیت‌فعلی‌تان‌ را بهبود می‌بخشید. در محیط خانه‌ با تغییراتی‌ مواجه‌ می‌شوید. بیشتر استراحت‌ کنید. ازسخنان‌ یکی‌ از اقوام‌ میانسال‌ نرنجید و در عوض‌ آن‌ها را آویزه‌ گوش‌ نمایید. آب‌ بیشتری‌ بنوشید. بامتولدین‌ دی‌ و آبان‌ ماه‌ سازگارتر خواهید بود.
    وضعیت‌ رمانتیک‌ ©©©
    وضعیت‌ مالی‌: $ $ $
    وضعیت‌ ارتباطی‌: * * *

/ 0 نظر / 10 بازدید